Головне управління
Держпродспоживслужби
в м. Києві

Адреса:
м. Київ, вул. Некрасовська, 10/8
Графік прийому громадян

Посилання: http://dpss.gov.ua/index.php?p=news&area=1&newsid=618&name=minulomu-rots-olovnim-upravl-nnyam-erzhprodspozhivslubi-v-m-i-v-zare-strovano-4830-potuzhnostei-operator-v-rinku

Версія для друку / Повноекранний перегляд
У минулому році Головним управлінням Держпродспоживслуби в м. Києві зареєстровано 4830 потужностей операторів ринку


Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві проводить значну роботу з надання адміністративних послуг. За 2017 рік, через центр надання адміністративних послуг надійшло 301 звернення суб’єктів господарювання щодо отримання документів дозвільного характеру.

З них, стосовно отримання експлуатаційних дозволів на проведення діяльності, пов’язаної з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження – 296.

Відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», з метою державної реєстрації потужностей, у 2017 році до Головного управління звернулось 5116 операторів ринку, які проводять діяльність з виробництва, зберігання та продажу харчових продуктів, які не потребують дотримання температурного режиму, заклади громадського харчування, роздрібної торгівлі та ін.

За результатами розгляду вказаних звернень, Головним управлінням зареєстровано 4830 потужностей операторів ринку.

У 96 випадках надано вмотивовану відмову у реєстрації.