Головне управління
Держпродспоживслужби
в м. Києві

Адреса:
м. Київ, вул. Некрасовська, 10/8
Графік прийому громадян

Посилання: http://dpss.gov.ua/index.php?p=news&area=1&newsid=617&name=dbulasya-p-dsumkova-koleg-ya-olovnogo-upravl-nnya-erzhprodspozhivsluzhbi-v-m-i-v

Версія для друку / Повноекранний перегляд
Відбулася підсумкова колегія Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві


13 лютого 2018 року відбулося засідання колегії щодо підсумків роботи Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві за 2017 рік та перспективи подальшої діяльності.

У колегії взяли участь начальники Управлінь, начальники відділів, заступники начальників відділів у складі Управлінь, начальники самостійних структурних підрозділів (відділів, секторів), головні спеціалісти та інші працівники усіх структурних підрозділів.

Під час доповідей було розглянуто низку питань щодо проведеної роботи у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів, захисту споживачів, реєстрації сільськогосподарської техніки тощо.

Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Подковиріна Ж.І. зазначила, що епідемічна ситуація протягом року залишалась нестабільною. Було зареєстровано 5 спалахів гострої кишкової інфекції, 4 спалахи сальмонельозу, 1 спалах харчової токсикоінфекції та 1 спалах ботулізму. Окрім того, були окреслені шляхи профілактики інфекційних захворювань, таких як: кір, вірусний гепатит А, ботулізм.

Особливу увагу начальник управління приділив питанням з надання адміністративних послуг та інших погоджувальних документів суб’єктам господарювання.

Виконуючих обов’язки начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Басюк І.П. доповів, що за минулий рік було проведено 599 перевірок дотримання законодавства суб’єктами господарювання діяльність на території міста Києва в т.ч. 337 планових та 222 позапланових. За результатами проведених перевірок складено 216 приписів про усунення виявлених недоліків. Проаналізував виконання протиепізоотичних заходів, проведення ідентифікації і реєстрації тварин, а також оптимізації лабораторно-діагностичної мережі.

Також, було обговорено питання щодо інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо заходів із профілактики сказу, АЧС тощо.

Начальник управління захисту споживачів Лук’янюк О.М. у своїй доповіді зазначив, що протягом року управлінням було проведено 1259 заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог чинного законодавства, в ході яких було накладено штрафних санкцій на суму 1282356 тис. гривень. Крім того, були підбиті підсумки роботи з питань державного нагляду за дотримання законодавства в сфері реклами, метрологічного та ринкового нагляду та з питань здійснення державного нагляду у сфері державних регульованих цін.

Аналіз звернень споживачів за 2017 рік показав наступне: 33,3% звернень стосувалися питань сфери послуг; 30,7% звернень стосувалися питань з придбання споживачами непродовольчих товарів; 1,6% звернень – якості продовольчих товарів та обслуговування в закладах громадського харчування і магазинах.

Завідувач сектору за регульованими цінами Курочка Д.Л. доповів про основні галузі роботи сектору та їх показники в порівнянні з попереднім роком.

Окрім того, нагальні виробничі питання були порушені у доповідях керівників управління організаційно-аналітичного забезпечення, відділу правового забезпечення, сектору з питань запобігання корупції.

За результатами колегії роботу Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві визнано задовільною.