Головне управління
Держпродспоживслужби
в м. Києві

Адреса:
м. Київ, вул. Некрасовська, 10/8
Графік прийому громадян

Посилання: http://dpss.gov.ua/index.php?p=news&area=1&newsid=609&name=erzhprodspozhivsluzhba-m-i-v-zabezpechu-vikonannya-zakonodavstva-v-chastin-prityagnennya-sub-kt-v-gospodaryuvannya-do-adm-n-strativno-v-dpov-dalnost

Версія для друку / Повноекранний перегляд
Держпродспоживслужба м. Києві забезпечує виконання законодавства в частині притягнення суб’єктів господарювання до адміністративної відповідальності


На виконання законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Головне управління Держпродспоживслужи в м. Києві, в межах свої повноважень, забезпечує виконання законодавства в частині притягнення суб’єктів господарювання до адміністративної відповідальності, відповідно до статті 64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

В ході планових заходів виявлено грубі порушення законодавства щодо безпечності харчових продуктів, за результатом яких складено приписи, обов’язкові для виконання суб’єктами господарювання.

Проте частина соціально безвідповідальних суб’єктів проігнорували вимоги законодавства.

Держпродспоживслужбою у місті Києві, за порушення п1. ч.1 ст. 41, ч.2. ст.45, п.1,2 ч.1 ст. 47 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», складено відповідні адмінматеріали та вручено їх суб’єктам господарювання. Наразі вирішується питання про направлення вказаних матеріалів до суду.

Відповідальність за вказані правопорушення складає:
Звертаємо увагу операторів ринку, які провадять діяльність з харчовими продуктами на відповідальне ставлення до забезпечення гарантії безпечності та якості харчових продуктів.