Новини

Епідемічна ситуація з холерою Києві - благополучна


Вам здається, що таке небезпечне захворювання, як холера не має до нас відношення? Та, згідно з міжнародними медико-санітарними правилами, через легкість зараження людей цією хворобою з високою швидкістю поширення, тяжкий перебіг, високу летальність холера належить до інфекційних захворювань, які суттєво впливають на здоров'я населення і можуть швидко поширюватися в міжнародних масштабах. За даними ВОЗ, холера увійшла до переліку подій, які можуть спричинити надзвичайну ситуацію.

Заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві Олександр Овчаренко розповів: - Епідемічна ситуація з холерою  Києві залишається благополучною протягом багатьох років. За минулий рік та поточний період 2017 року серед населення міста не було зареєстровано випадків (підозри) захворювання людей на холеру.

З метою недопущення розповсюдження збудника холери та попередження виникнення епідускладнень на холеру ДУ "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" щорічно проводить обов'язкове бактреріологічне дослідження води відкритих поверхневих водоймищ у зонах санітарної охорони водозабору для централізованого водопостачання, в місцях викиду стічних вод не залежно від очистки та забезпечується проведення профілактичних бактеріологічних досліджень води відкритих водоймищ в місцях масового організованого реакційного водокористування з 1 червня по 1 жовтня, при температурі води вище 16 градусів двічі на місцяць. 

Для госпіталізації хворих на холеру передбачені такі госпітальні бази: інфікційне боксове відділення  Київської міської дитячої клінічної лікарні №2, вул. А. Нової, 3 (для дітей), інфекційне відділення Київської міської клінічної лікарні №4, вул. Солом'янська, 17 (для дорослих).
Автор: pressa від 12.10.2017