Новини

Сприяння покращенню економії автомобільного палива в Україні


12 жовтня в Міністрерстві інфраструктури України відбулася конференція на тему: "Сприяння покращенню економії автомобільного палива в Україні".

Під час зустрічі обговорювались питання розвитку сталого транспорту з низькими викидами, концепція впровадження технічного регулювання ефективності використання енергії дорожніми транспортними засобами в Україні, електроавтомобілі в Україні, а також теми, які пов’язані з використанням сучасних безпечних та ефективних методів боротьби зі шкідливими викидами в атмосферу.

Зокрема, Олег Рубан розповів про систему контролю й моніторингу стану атмосферного повітря столиці Держпродспоживслужбою м. Києва та Центральною геофізичною обсерваторією.

"В щоденному режимі проводиться аналіз якості атмосферного повітря на сельбищній території  м. Києва (об’єкти житлового фонду, громадських будівель та споруд, установ соціального, культурного та побутового призначення) у випадку перевищення гранично допустимих норм, відбувається сповіщення Київської міської державної адміністрації та населення."

Також в ході конференції обговорювали розробку та впровадження комплекного плану заходів підтримки виробництва та експлуатації екологічно чистого транспорту, стимулювання споживачів до придбання автомобілів з низьким споживанням палива, впровадження програми підготовки водіїв на базі практичних занять по освоєнню навичок екологічного водіння автомобілів.
Автор: pressa від 12.10.2017