Новини

В Києві зареєстровано 6 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію серед учнів гімназії Голосіївського району


15.09.2017в м. Києві  зареєстровано 6 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію серед учнів гімназії Голосіївського району.

Всі захворілі діти харчувались в їдальні гімназії, своє захворювання пов'язують із вживанням 14.09.2017 котлети рибної. Діти захворіли 14.07.2017, одна дитина госпіталізована до інфекційного відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні №2, батьки 5 дітей від госпіталізації відмовились.

15.09.2017 спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м.Києві розпочато проведення позапланового заходу (обстеження) з відбором зразків об’єктів санітарних заходів для проведення лабораторних досліджень. 

З метою недопущення поширення гострої кишкової інфекції серед учнів зазначеного закладу освіти направлено лист на адреси Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо забезпечення бактеріологічного та серологічного обстеження всіх дітей і працівників закладу, встановлення медичного спостереження за особами, які перебували в контакті із хворими та не допущення до навчального-виховного процесу дітей без відповідної довідки закладу охорони здоров'я.
Автор: pressa від 15.09.2017