Новини

Стан пляжів столиці станом на 11 серпня 2017 року


Станом на 11.08.2017 за результатами лабораторних досліджень проб води з поверхневих водойм на пляжах, проведених ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» на всіх 11 пляжах не відповідають вимогам ДСП №172-96 «Державні санітарні правила розміщення, улаштування та експлуатації оздоровчих закладів», ДСП №173-96 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів», ГОСТ 17.1.5.02-80 "Охрана природы. Гидросфера. Гигиенические требования к зонам рекреации водных объектов".

Крім того, за результатами лабораторних досліджень якості питної води з фонтанчиків з питною водою на пляжах «Вербний», «Золотий», «Предмісна Слобідка», «Венеція», «Молодіжний», «Чорторий», «Центральний», «Дитячий», «Тельбін», «Райдужний» проби води не відповідають нормативним показникам згідно вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною».

На адресу Київської міської державної адміністрації та КП «Плесо» направлений лист з метою:

1. Забезпечити повторні дослідження води з поверхневих водойм на пляжах міста Києва за умови  сприятливих метеорологічних умов;

2. Забезпечити інформування населення щодо можливості користування пляжами «Тельбін», «Райдужний, «Венеція», «Молодіжний», «Чорторий», «Центральний», «Вербний», «Пуща Водиця» виключно як зонами відпочинку населення без купання до покращення показників якості води у водоймах;

3. Забезпечити інформування населення щодо недопущення використання води з фонтанчиків для питних потреб, вжити дієвих заходів щодо забезпечення пляжів якісною та безпечною питною водою та провести повторні лабораторні дослідження.
 

Автор: pressa від 11.08.2017