Статті

Аналіз діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві, відповідно до покладених на нього завдань, реалізує на території м. Києва державну політику в сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, ветеринарії, санітарного, антитютюнового законодавства, насінництва та розсадництва, реєстрації та обліку машин в агропромисловому комплексі, законодавства про захист прав споживачів, реклами, контролю за державними регульованими цінами та в інших сферах життєдіяльності мешканців міста.
Протягом 2016 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві (далі - Головне управління) проведені 2262 планових і позапланових заходів державного нагляду (контролю).
Крім того, спеціалісти Головного управління провели 637 позапланових заходів (обстеження, інспектування, огляди), для надання адміністративних послуг, надали консультативну допомогу 6 255 суб’єктам господарювання, з питань оформлення дозвільних документів.
Завдяки ветеринарно-санітарному контролю не допущено до реалізації та відправлено на знезараження понад 73 тонни небезпечної та неякісної продукції.
За результатами проведених у 2016 році заходів державного нагляду (контролю), Головним управлінням винесені штрафні санкції, на суму - 998 тис. 289 грн., з них:
         - за адміністративні правопорушення, на суму - 29 тис.376  грн.;
         - економічно-господарських санкцій, на суму - 590 тис. 535 грн.;
         - за порушення законодавства про рекламу, застосовані штрафні санкції, на суму - 35 тис. 398 грн;
         - за порушення законодавства про ринковий нагляд, на суму - 342 тис. 980 грн.
За результатами розгляду звернень, у 2016 році повернуті кошти споживачам, на загальну суму - 440 тис. 172 грн. 


Автор: Редактор від 07.03.2017

  

Відеорепортаж