Статті

Cтан питної води у м. Києві за липень 2016 року

Відповідно до п. 6 протоколу № 1 розширеного засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.01.2016 щодо забезпечення систематичного вибіркового контролю за безпечністю та якістю питної води в м. Києві, у тому числі у бюветних комплексах, спеціалістами Державної установи «Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проводиться лабораторний контроль питної води централізованого та нецентралізованого водопостачання.

За інформацією ДУ «Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» за липень 2016 року лабораторіями досліджено 111 проб питної води з водопровідної мережі міста Києва та 78 проб води з бюветів.

За санітарно-хімічними показниками відхилення у пробі питної води (мутність 19 НОК, при N-3,5 НОК та залізо-3,4 мг/дм³, при N-1,0 НОК мг/дм³) виявлено у зразках води відібраної з водопровідної мережі за адресою: вул. Крайня, 3, кладовище «Лісове» в Деснянському районі м. Києва.

За мікробіологічними показниками інші досліджені проби води питної, що надходили у водопровідну мережу м. Києва відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

При дослідженні води з бюветів, відхилення за санітарно-хімічними показниками (концентрація заліза, загальні колі форми в 100,0мл) зареєстровано у бюветах за адресами: вул. Г. Дніпра, 27 (колонка № 1), проспект Оболонський, 14-Б (кол. № 1), проспект Г. Сталінграду, 14 (кол. № 1) в Оболонському р-ні м. Києва; вул. Борщагівська, 14 (колонка № 1-3), вул. Салютна (кол. № 1-2), парк «Веселка» (кол. № 1-2), вул. Дегтярівська/Зоологічна (колонка № 1-3) в Шевченківському р-ні м. Києва; вул. Курчатова, 8 Б, вул. Каштанова, 7, вул. Сабурова, 3, в Дніпровському районі м. Києва; вул. Старосільська, 26, З/в «Гідропарк» в Деснянському р-ні м. Києва.

З метою поліпшення якості води питної, керівництву СВ КП «Київводфонд» направлено лист для проведення відповідних санітарно-профілактичних заходів.


Автор: від 10.08.2016

  

Відеорепортаж