Статті

Про забруднення річки Коник

4 серпня 2016 року на Інтернет-ресурсі «Багнет» (www.bagnet.org/news/society/302980) було розміщено публікацію щодо викиду хімічних речовин у річку «Коник». Опублікована інформація офіційно не підтверджена, а тому вважати її достовірною неможливо. Одночасно повідомляємо, що станом на сьогодні жодних звернень з зазначеного вище питання до Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві не надходило.

Спеціалістами Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» було відібрано зразки води для проведення досліджень. Дослідження підтвердили забруднення водойми (інтенсивність запаху – перевищення в 3 рази, колір води – жовто-рожевий, марганець – перевищення в 4 рази).

Враховуючи дану ситуацію, з метою негайного реагування та вжиття відповідних заходів, Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві ініціювало організацію засідання Постійної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), для проведення обстежень підприємств, які знаходяться в районі річки Коник та можуть бути джерелом забруднення останньої із залученням спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, управління екології та природних ресурсів Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища ВО КМР (КМДА), Головного управління ДСНС України у м. Києві.


Автор: від 04.08.2016

  

Відеорепортаж