Статті

Причина отруєння жителів

"Київводоканал" заявляє, що причиною отруєння жителів Бортничів водопровідною водою стала несанкціонована врізка до недобудованого гідровузла. Про це повідомляє сайт водоканалу.

Як пояснила у коментарі "Українській правді. Київ" радник голови правління з інформаційної політики Вікторія  Яковлєва, у Бортничах поруч з водогоном будують гідровузол, і будують його з порушеннями.

"Там є порушення генплану. За генпланом там збудована дощова каналізація, вона не погоджена з нами, більше того, ця дощову каналізацію забудовник незаконно поєднав врізкою з каналізацією. Ми зараз чекаємо на закінчення розслідування. Бо ця врізка не була ні з ким погоджена – ні з водоканалом, ні з Головархітектури", - сказала Яковлєва.

Вона наголосила, що "Київводоканал" зацікавлений у проведенні всебічного розслідування ситуації, що склалася із забрудненням води у Бортничах.

"Товариство буде всіляко сприяти проведенню слідства, оскільки встановлення причин та винних дозволить "Київводоканалу" подати цивільний позов про захист ділової репутації, відшкодування моральної шкоди та матеріальних збитків, які понесло товариство у зв’язку з ліквідацією наслідків забруднення води у Бортничах", - йдеться в повідомленні водоканалу.

При цьому у "Київводоканалі" наголосили, що станом на 13:15 17 січня товариство не отримувало офіційного повідомлення від Генпрокуратури про порушення кримінального провадження за фактом отруєння людей питною водою.

Яковлєва також додала, що "Київводоканал" не має наміру компенсувати збитки мешканцям, які потруїлися водою


Автор: admin від 01.01.2015
Оцінка:  

  

Відеорепортаж