Статті

Нарада Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питаннь унеможливлення роботи нелегальних автомобільних перевізників на території м. Києва

7 квітня 2017 року фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві спільно з представниками Управління транспорту та пасажирських перевезень у м. Києві, Департаменту транспорту на території Київської області, Управління патрульної поліції, Оперативного управління Державної фіскальної служби в м. Києві, Комунальної служби перевезень Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Державної служби України з безпеки на транспорті, прийнято участь у нараді Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питання унеможливлення роботи нелегальних автомобільних перевізників на території м. Києва.

Під час наради відбувалось обговорення Плану щодо проведення спільних заходів з підготовки міста до Евробачення, в частині розгрузки транспортних потоків м. Києва та виявлення перевізників, які порушують законодавство України та створення робочої групи з проведення загальнодержавного заходу з безпеки на автомобільному транспорті у період з 20.04.2017 – 20.05.2017.

Даний захід дасть змогу виявити, які перевізники не дотримуються Правил перевезення пасажирів та захистить споживачів саме від недобросовісних перевізників.


Автор: pressa від 10.04.2017

  

Відеорепортаж