Статті

Статті
Шукати в архіві: 


20.06.2017

Останнім часом на ринках, МАФах, ярмарках, лотках м. Києві суб’єкти господарювання, порушуючи права споживачів на достовірну інформацію про результати вимірювань, масово використовують вагові побутові пристрої китайського виробництва або взагалі невідомих виробників, які фальсифіковані під ваги торгового призначення, і які відповідно до вимог законодавства, заборонені для використання.

З метою недопущення порушень у ході здійснення торговельно-комерційних операцій та враховуючи соціальн...

 
14.06.2017

У країнах Європи і Центральної Азії забруднення навколишнього середовища викликає серйозні захворювання і є причиною 1,4 мільйона випадків передчасної смерті в рік, а це 15 відсотків усіх смертей в регіоні.

Про це нагадала глава Європейського бюро ВООЗ, виступаючи в Чехії на шостій міністерській конференції з питань довкілля та охорони здоров'я, передають ряд ЗМІ.
"В епоху сталого розвитку ми в змозі запобігти 1,4 мільйона смертей, обумовлених забрудненням навколишнього серед...

 
09.06.2017

Комарі псують нам відпочинок не лише на природі та біля водойм, а й надокучають навіть у багатоповерхівках. Однак боротися з кровожерними комахами можна. В який спосіб захистити себе від укусів комарів? Читайте в матеріалі журналістів сайту "24".

Чому одних людей комарі кусають частіше, а інших рідше? Однією з поширених гіпотез – різна група крові людини.
У коментарі сайту "24" Наталія Семенюк, лікар-дерматолог, дерматокосметолог Інституту дерматокосметології доктор...

 
05.06.2017

Спалах ботулізму у столиці підняв стару проблему: в Україні досі немає сироватки від цієї смертельної хвороби. Незареєстровану російську чи польську родичі пацієнтів змушені купувати нелегально.
У Києві четверо людей тяжко отруїлися в’яленою рибою. Купували закуску у великому мережевому супермаркеті. Троє чоловіків зараз в інфекційній лікарні, а от четвертого врятувати медики не змогли. У всіх пацієнтів страшний діагноз – ботулізм. Врятуватися від смертельної недуги майже немає...

 
01.06.2017

Українське законодавство встановлює вимоги щодо послуг із постачання гарячої води та передбачає можливість здійснення перерахунку плати у разі відсутності належної якості їх надання. На роз’ясненні цього питання акцентувала увагу т.в.о заступника Голови Держпродспоживслужби Лілії Стиренко на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Як пояснила Лілія Стиренко, відповідно до статті 16 Закону порядок надання житлово-комунальних послуг, їх якісні та кількісні показники мают...

 

Про це йдеться у повідомленні Головного управління статистики у місті Києві, передає УНН.

За інформацією Київстату, зокрема підвищилася ціна у квітні на фрукти - на 26,6%, овочі – на 24,9%, хліб – на 13%, молоко – на 9,8%, сир і м'який сир (творог) – на 9,3%, м'ясо та м'ясопродукти – на 8,9%.

При цьому, як зазначили у відомстві, ціни на алкогольні напої, тютюнові вироби зросли на 6,1%.

Також, як зауважили у Київстаті, зросли ціни на предмети дом...

 

Ботулізм — це інфекційне захворювання, дуже тяжке, як правило, виникає на фоні повного благополуччя (здоров’я). При отруєнні в першу чергу страждає нервова система. Збудник ботулізму-мікроб (паличка ботулізму) при відсутності кисню та сприятливій температурі виділяє сильнодіючий токсин.
При сприятливих умовах паличка ботулізму переходить в спорову форму, яка широко розповсюджена в навколишньому середовищі людини та знаходиться в ґрунті, на фруктах, овочах та грибах, в водоймищах...

 
23.05.2017

Сьогодні засоби масової інформації майорять звісткою про спалах кору в м. Одесі. В інфекційну лікарню міста вже госпіталізовано понад 100 осіб.

Ріст захворюваності на кір має циклічний перебіг. В Україні в 2006 році захворіло 43 тисячі осіб. В 2012 році зареєстровано черговий циклічний підйом - 15 тисяч захворілих. Наступив 2017 рік і знову зросла захворюваність.

Кір - це висококонтагіозне (надзвичайно заразне) гостре вірусне захворювання. Сприйнятливість людини до кору дуже висока. Індекс...

 
16.05.2017

З приходом весни прилавки ринків рясніють вітамінним розмаїттям: зелена цибуля, петрушка і кріп, свіжі огірки та редиска, молода картопля, кабачки і капуста. Ранні овочі не завжди корисні для організму, так як крім вітамінів часто містять велику кількість нітратів. Вміст нітратів у овочах закритого грунту у 1,5-2 рази більше, ніж у відкритому.
Якщо є підозра, що куплені овочі «багаті на нітрати», зберігати їх потрібно протягом короткого часу, бажано у прохолодному темному місті ...

 
15.05.2017

Кількість шахрайських сайтів в Україні в 2016 році зросло в 4,5 рази (174 фішингових ресурсу в 2016 році проти 38 – у 2015 році). І шахраї продовжують набирати обертів, – повідомляє UBR.

Тільки за перший квартал цього року фахівцями Асоціації ЕМА вже було виявлено 54 фішингових веб-ресурсу.

Велика частина сайтів імітує сервіси для поповнення мобільного телефону або здійснення грошового переказу.

Якщо тенденція збережеться, то до кінця цього року кількість шахрайськи...

 
11.05.2017

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06 березня 2002 року № 264 «Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах», керівники підприємств, установ та організацій, які використовують водні об’єкти з виробничою, оздоровчою чи спортивною метою або для відпочинку людей, та організатори масових заходів відповідають за охорону життя людей у межах закріпленої ділянки водної поверхні чи прибережної частини акваторії.

...

 

Літом та восени зростає кількість відвідувань лісової місцевості, відпочинку на узбережжі річок та ставів. Щоб не зазнавати неприємностей викликаних непередбачуваними обставинами варто пам’ятати і про тамтешніх мешканців – представників плазунів.

Останнім часом спостерігається зростання випадків гострих отруєнь, викликаних укусами змій. Щорічно у світі отримують укуси понад 10 млн. людей, а смертельні наслідки виникають в 20-100 тис. випадків.

У природі відомо понад 230 ...

 
25.04.2017

Настали теплі дні і, звичайно ж, нам хочеться побути на свіжому повітрі, поніжитися під теплими променями сонця. Садівництво, кемпінг, піший туризм, просто ігри на відкритому повітрі - все це прекрасна і корисна для здоров'я діяльність. Та не забувайте про кліщів, які живуть у тому ж середовищі. Їхні укуси не тільки неприємні, вони переносять багато небезпечних захворювань, зокрема, хворобу Лайма.

Коли і де варто остерігатися укусу кліща.

Знайте, де можна очікувати кліщів. Кліщі живуть...

 
14.04.2017

Реклама оточує нас у будь-який час та у будь-якому місці. Її сучасні прояви дивують та захоплюють, а для цього виробники реклами працюють над тим, щоб робити рекламу яскравішою, сучаснішою, креативнішою. І це й не дивно, оскільки реклама є найдієвішим інструментом впливу на людей при продажі того чи іншого продукту або послуги. Саме тому суб’єкти господарської діяльності витрачають на таку складову маркетингу незрівнянно великі частки своїх бюджетів. З огляду на важливість реклами, з року ...

 
12.04.2017

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві видає посвідчення тракториста-машиніста особам, які пройшли медичний огляд у порядку, встановленому МОЗ України, професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації, склали теоретичний і практичний іспити, а також постійно або тимчасово проживають чи навчаються на території міста Києва.

Приймання теоретичних і практичних іспитів на право керування машинами для отримання посвідчення тракториста-машиніста, здійснюється екзаме...

 

Розсилка передплатникам RSS 2.0


Відеорепортаж